
ENGAGEMENT
Employer preparing the future of work
preparing the future of work
TP VISION BELGIUM
Publiceert in een bedrijfspublicatie, op basis van de Digital Skills Indicator (DSI) van Agoria, de lijst met competenties die voor de bedrijfsstrategie aan belang zullen winnen en maakt de transitiegraad van haar profielen bekend.
Stelt, voor de voor haar 10 belangrijkste competenties uit de Digital Skills Indicator, een open opleidingscatalogus ter beschikking van haar medewerkers waaruit die gemiddeld 3 opleidingsdagen kunnen selecteren.
Ontvangt voor een bedrijfsbezoek en technologische update minstens: 15 leerkrachten, 1 klas uit het basisonderwijs, 1 klas uit het secundair onderwijs, 1 klas uit het hoger onderwijs.
Reserveert per 30 medewerkers: 1 werkplek voor een student secundair of hoger onderwijs via een stage of via duaal leren OF een impactvol project waaraan teams van minimum 4 studenten uit verschillende studierichtingen kunnen samenwerken EN 1 werkplek voor een niet-werkende cursist uit andere opleidingstrajecten (HBO5, Molengeek, BeCode e.a.) via een project, een stage of duaal leren.